Rębak do gałęzi

Jeśli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, czy też zajmujemy się wyrębem drzew w lasach warto skorzystać z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeśli chcemy prędko posprzątać gałęzie w ogrodzie, czy też pozbyć się artykułów powstających w związku z pracą stolarską należałoby postawić na dzisiejsze rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

W istocie pocięte drewno może być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak też elektrycznie zapewniają perfekcyjną wydajność, a także mobilność. Zdołamy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej a także sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, czy też żywopłotów.

Dostawcy proponują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy skorzystać z maszyn tarczowych, i śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, zapewniają niskie zużycie paliwa, a także są bezproblemowe w użytku. Mogą z nich korzystać też fachowi pracownicy tartaków jak również zakładów stolarskich, jak też prywatni klienci, którzy zdołają uporządkować swoją działkę, czy też przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, czy też innego typu wyrobów należałoby już aktualnie zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o wybornych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne bądź mobilne dają wspaniałe możliwości.